Strefa Wellness

Chudnij na leżąco lub siedząco – w Strefie Wellness właśnie w taki sposób zredukujesz zbędne kilogramy i cellulit. Z pomocą podczerwieni, fal radiowych i innych nieinwazyjnych technologii w przyjemny sposób pozbędziesz się pomarańczowej skórki oraz oczyścisz organizm ze zbędnych toksyn.

Limfodrenaż

Odchudzanie na leżąco

Limfodrenaż zapewnia intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion. Urządzenie wykonuje masaż uciskowy, który pobudza układ limfatyczny do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn Przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny oraz obrzmienia kończyn.. W rezultacie dzięki limfodrenażowi skutecznie odprężymy ciało i umysł, pozbędziemy się kilogramów, usuniemy zalegającą w kończynach wodę i ujędrnimy oraz wygładzimy skórę

Limfodrenaż

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Spalanie tłuszczu przez impulsy elektryczne

Elektrostymulacja polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Każdy skurcz wiąże się ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Elektrostymulacja wpływa na modelowanie sylwetki oraz wyrzeźbienie mięśni – półgodzinna stymulacja odpowiada kilkugodzinnemu wysiłkowi. Urządzenie wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach, łagodzi napięcie i ból, stymuluje rozkład tłuszczu, zwiększa metabolizm, przyspiesza oczyszczanie, usprawnia procesy odżywcze oraz wzmaga produkcję kolagenu.

Body Wrapping

Rozgrzewające modelowanie całego ciała

Prosty i skuteczny zabieg wyszczuplający, którego zadaniem jest silne ujędrnienie skóry. Body Wrapping umożliwia spalanie tkanki tłuszczowej i uzyskanie szczupłej sylwetki. Do zabiegu wykorzystujemy tylko najwyższej jakości, naturalne kosmetyki o działaniu modelującym, ujędrniającym i antycellulitowym.

Body Wrapping

Body Wrapping

Sauna Karbonowa

Masaż Kobido

Sauna Karbonowa

Sauna na podczerwień

Wspomaga proces odchudzania, przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Wpływa na zwiększenie wydzielania potu, co jest niezwykle pomocne przy procesie wydalania toksyn oraz metali ciężkich z organizmu. Zmniejsza także napięcie mięśniowe oraz bóle stawów, przyśpieszając również ich regeneracje po wysiłku. Poprawia jędrność i gładkość skóry. Ponadto, pobudza i przyspiesza metabolizm.