Jesteśmy tu dla Ciebie!

Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Dietetyka

Jedz zdrowo i tak, jak lubisz

Diety Studio Figura to unikalny plan żywienia dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnych potrzeb. Pokochasz je nie tylko ze względu na smak, ale i prozdrowotne właściwości, dzięki którym zrzucanie zbędnych kilogramów jest jeszcze prostsze.

Dietetyka

Trener Personalny

Trener Personalny

Z nami osiągniesz każdy swój cel

Zapewnimy Ci codzienną dawkę motywacji, dzięki której pewnym krokiem przejdziesz przez wszystkie etapy swojej metamorfozy. Nad Twoją przemianą będzie czuwać grono ekspertów, którzy razem z Tobą zawalczą o każdy nadprogramowy centymetr.

Nieinwazyjne zabiegi

Poznaj kosmetologię estetyczną Studio Figura

Poprawa wyglądu twarzy oraz całego ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod. Zabiegi kosmetologii to szeroki zakres działań: od poprawy wyglądu, konturu i jakości skóry, aż po redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

Nieinwazyjne zabiegi

Nasz zespół

Agnieszka

Właścicielka studio Figura Kostrzyn i Zalasewo. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Absolwentka dietetyki i studentka kosmetologii. Swoją pracę traktuje jak pasję. Dzielenie się wiedzą i prowadzenie Pań do celu to największe wyzwanie do spełnienia i misja do spełnienia. Stawia na wysoką jakość obsługi i wspaniałe relacje. Rozwój osobisty jest największym „konikiem” Agnieszki.

Kamila

Kamila jest doświadczoną ekspertką ds.modelowania sylwetki. Świetnie nawiązuje relacje, motywuje i wspiera Panie w działaniu. Jest magikiem w kwestii zabiegów na twarz. Jej dłonie potrafią czynić „cuda” – dosłownie . Jest bardzo zaangażowana i pracę traktuje z pasją. Ma  humanistyczny umysł i wspaniałą pamięć, dzięki czemu wiedza i wszystkie nowości są dla niej tylko formalnością. Kocha góry i wielokilometrowe wycieczki. Z przekonaniem angażuje Panie do zmian nawyków żywieniowych i stylu życia.

Karolina

Kosmetolog i pasjonatka zabiegów na twarz, uwielbia swoją pracę i emanuje pozytywną energią. Jako ekspertka w studio figura dba o komfort Pań i relaks podczas zabiegów. Jej spokój i uśmiech tworzą wspaniałą aurę, jest bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy.

Kosmetyki i suplementy
Diety Studio Figura

Ułożymy dla Ciebie najlepszy plan żywieniowy, który poza świetnym smakiem, uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i stan zdrowia, przez co droga do wymarzonej sylwetki jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.